Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

У ТИСМЕНИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 30-У РІЧНИЦЮ УТВОРЕННЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

У ТИСМЕНИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 30-У РІЧНИЦЮ УТВОРЕННЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

29 листопада у м. Тисмениця за ініціативи Народного Руху України відбулися урочистості присвячені 30 – річниці створення НРУ. Захід відбувся за участі активістів НРУ, керівництва району, працівників виконавчої, представницької гілок влади, депутатів обласної, районної рад, працівників підприємств, установ, громадських організацій, молоді, громадськості.

IMG_8616

Державним Гімном України розпочали офіційну частину урочистостей в Народному домі м. Тисмениця. 

DSC_0395

До пам’ятника лідеру організації, непересічному українцеві, патріоту, політику і громадському діячу, Герою України В’ячеславу Чорноволу поклали квіти від районної ради, районної держадміністрації та організації НРУ.

DSC_0383

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, які у різні часи загинули за Україну.

Перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк привітали учасників свята, згадали історію творення Української Держави та її незалежність і побажали міцного здоров’я, сил та наснаги на нові звершення нашої неньки України. Спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у розбудову незалежної демократичної України та з нагоди відзначення 30-ї річниці створення Народного Руху України та грошовими допомогами нагороджено 11 діячів.     

DSC_0414

DSC_0425

Із визначною датою привітав членів організації та усіх присутніх голова районної організації НРУ Ярослав Єфімчук, подякував за проведену клопітку роботу та вірність впродовж десятиліть громадянській позиції та вручив почесні грамоти від організації.


Продовжилося дійство мистецькою програмою за участі народного аматорського жіночого вокального ансамблю “Перлина”, тріо бандуристів Тисменицької дитячої школи мистецтв, народного аматорського чоловічого вокального ансамблю “Два кольори”  та народного аматорського хору “Дзвін”.

IMG_8609

IMG_8615

На завершення музичні колективи виконали пісню  “Ой у лузі червона калина”.  

22