Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Перелік суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності та учасникам АТО/ООС

Перелік суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності та учасникам АТО/ООС

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» від 12 грудня 2017 № 1057 (зі змінами),  враховуючи надану інформацію та підтверджуючі документи від суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації управлінням соціального захисту населення Тисменицької районної державної адміністрації прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (наказ начальника управління від 10 лютого 2020 року) наступні заклади:

 

Назва суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Місце розташування

Перелік послуг психологічної реабілітації

1

ТОВ «Золота Нива»

67780,Одеська область,  м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Чорноморська,16

психологічну просвіту;

індивідуальне консультування;

психологічну діагностику;

підбор методик психологічної реабілітації;

психологічну допомогу (терапія);

групову терапію;

психологічну корекцію та проектування майбутнього;

профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

 

2

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»

67780, Одеська область,

м.Білгород -Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна,1а

психологічну просвіту;

індивідуальне консультування;

психологічну діагностику;

підбор методик психологічної реабілітації;

психологічну допомогу (терапія);

групову терапію;

психологічну корекцію та проектування майбутнього;

профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

 

 

ТОВ санаторій«Золота Нива» визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем або фахівцями, в разі потреби.

ТОВ санаторій «Золота Нива»  забезпечує надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи (площею не менше ніж 15 м2) та групової роботи (площею не менше ніж 4 м2 на 1 особу з розрахунку на максимальну кількість осіб, що можуть залучатися у групи, та додатково 10 м2 на групу).  Відповідність приміщень санітарним нормам і вимогам правил пожежної безпеки та вимогам стосовно доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп підтверджується сертифікатами відповідності послуг проживання та послуг харчування, експертним висновком протипожежної безпеки, висновком санітарно-епідемічної експертизи, актом санітарно-епідемічного обстеження об’єкту. В санаторії надання послуг проживання та послуг харчуання проходить  на належному рівні відповідно до вимог Законодавства.

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»  - розташований в центрі курорту Сергіївка. Санаторій «Орізонт» - сучасна дев’яти поверхова будівля. Територія санаторію включає в себе парк, поле для міні-футболу, дві волейбольні та баскетбольні майданчики та автостоянку. До послуг відпочиваючих: кіно-концертний зал, комп’ютерний клуб, бібліотека, перукарня, косметичний кабінет. Розміщення в 2,3,4 – місних кімнатах з усіма зручностями. В санаторії є обладнана в сучасному стилі їдальня з роздільними кабінками. Харчування відпочиваючих 5-ти разове, науково збалансоване, в нього входить і дієтичне харчування.

Комплекс корекційних заходів запропонований психологами ДП «Південь-Курорт-Сервіс»  включає в себе: комплексне психодіагностичне обстеження, спрямоване на виявлення осіб з глибокими особистісними порушеннями, комплексом поведінкових розладів, суїцидальними тенденціями, що входять до групи підвищеного ризику. Наряду з програмою комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекцій них заходів з військовослужбовцями виведеними з місць бойових дій, план психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, поїздки на екскурсії.

  Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни, або постраждалого учасника Революції Гідності  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції  у період її проведення.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою м.Тисмениця, вул.Липова,7, кабінет 6 або за телефоном 24236.