Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Реабілітація дітей з інвалідністю

Реабілітація дітей з інвалідністю

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року № 994 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019р №309 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”.

Відповідно до Порядку для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини повинен  звернутися до Управління соціального захисту населення Тисменицької РДА (Тисмениця, вул. Липова, 7) із заявою довільної форми про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу.

До заяви додаються копії документів:

  • паспорта громадянина України та /або свідоцтво про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
  • ідентифікаційний код дитини;
  • медичний висновок;
  • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікувально-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  • виписки з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/0).

Після отримання заяви та відповідних документів управління соціального захисту населення Тисменицької районної державної адміністрації укладає договір про здійснення  для дитини реабілітаційних заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно.

З переліком реабілітаційних установ можна ознайомитись на офіційному веб сайті Мінсоцполітики  (https://www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html)

Консультації можна отримати в  управлінні соціального захисту населення Тисменицької райдержадміністрації, який знаходиться за адресою: м. Тисмениця, вул. Липова, 7, тел. (03436) 2 42 36.