Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ!

Загроза епідемії коронавірусної інфекції стала серйозним викликом для жителів України, та й для Тисменицького району зокрема.

Незважаючи на вкрай важку ситуацію, що склалася, з метою недопущення масового поширення COVID-19 в Тисменицькому районі головами Тисменицької районної державної адміністрації Ростиславом Нестераком, Тисменицької районної ради Тетяною Градюк та видано спільне розпорядження щодо виділення з резервного фонду районного бюджету на 2020 рік коштів у сумі 110 000 гривень на придбання медичними закладами району дезінфектоситів, антисептиків та засобів індивідуального захисту від цієї гострої респіраторної хвороби. Відповідно до листа Богородчанського міжрайонного управління ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр ОЛЦ МОЗ України” 15 000 гривень з резервного фонду районного бюджету виділено на превентивні заходи від поширення коронавірусної інфекції в Тисменицькому районі. Також Тисменицькою районною радою, за сприяння всього депутатського складу, за результатами 29 сесії, що відбулася 06 березня 2020 року, на забезпечення належного функціонування трьох лікарень Тисменицького району виділено кошти в сумі 791 000 гривень.

 Звертаємо особливу увагу на те, що органи місцевого самоврядування – це не тільки обласні, районні й міські ради, це, зокрема, й селищні та сільські ради, об’єднані територіальні громади, на які також поширюється сфера дії законодавства з питань місцевого самоврядування. З огляду на вкрай важку ситуацію у боротьбі зі світовою пандемією просимо місцевих голів району забезпечити всі  можливі превентивні карантинні заходи в населених пунктах, а також здійснити необхідне фінансування невідкладних протиепідемічних потреб для мешканців району.

Найцінніший скарб світу – людина. Бережімо її життя і здоров’я разом!