Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

НА ТИСМЕНИЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЛІКВІДАТОРІВ ТА ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

НА ТИСМЕНИЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЛІКВІДАТОРІВ ТА ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Чорнобиль – це урок, який ми не повинні забувати ніколи, тому що це надто гіркий урок втрат, урок мужності і стійкості водночас. Свято бережемо пам'ять про героїв-пожежників, перших ліквідаторів непоправних наслідків, тих, хто віддав себе до останнього подиху, до останньої краплі поту на порятунок людству, вшановуємо тих, чиє життя розділилося на «до» і «після» Чорнобиля, тих, що прийшли слідом після аварії і першими вступили в Чорнобильський пил для подолання наслідків страшного лиха.

27 квітня 2020 року голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк подякували ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС за здійснений подвиг та нагородили спільними грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради і грошовими допомогами.

Спогадами про пережите поділилася голова РОІ «Спілка Чорнобиль України» Ольга Недогибченко. Вона подякувала керівництву району за розуміння та підтримку.

Втрачене життя та здоров’я, житло та майно, пошкоджене довкілля, примусова евакуація. Це далеко не повний перелік наслідків наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Цього року минуло 34 роки, як вибухнув реактор на четвертому енергоблоці ЧАЕС. Відтоді, в історії України з’явилася ще одна сторінка із трагічним змістом – Чорнобиль.

 DSC_0380

DSC_0394

DSC_0408