Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Чи потрібно носити витяг про прописку, якщо у вас ID-картка в Дії?

Чи потрібно носити витяг про прописку, якщо у вас ID-картка в Дії?

Документи у смартфоні – чудовий привід не переживати, що забув пластикові чи паперові аналоги.

Пунктом 4 Постанови, встановлено, що у е-паспорті в Дії будуть відображатися дані про місце реєстрації проживання особи (за наявності в демографічному реєстрі) як додаткова змінна інформація (п.4 Постанови уряду).

Разом із Державною міграційною службою працюємо над сервісом, що покаже місце реєстрації осіб з ID-картками в застосунку Дія та на порталі, актуальністю на момент оформлення паспорту хочемо виключити необхідність надання паперової довідки з реєстрації місця проживання.

Важливо є реалізувати е-прописку: Ми розробляємо сервіс перевірки знеоосблених даних про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, яка має паспорт громадянина України/посвідку на постійне проживання з безконтактним електронним носієм за унікальним номером запису демографічного реєстра.

Працюємо над модернізацією вебпорталу «Реєстр територіальних громад», з якого можна буде отримувати інформацію про зміну реєстрації місця проживання (перебування) фізичної особи.