Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

В обласній державній адміністрації обговорювали ефективну реалізацію інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку

В обласній державній адміністрації обговорювали ефективну реалізацію інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулося засідання Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Під час засідання були розглянуті питання щодо перерозподілу коштів між проєктами, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Йшлося і про спрямування додаткового фінасування на добудову й реконструкцію Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Ці роботи ведуться у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Для обласної влади на сьогодні пріоритетом є першочергове ефективне спрямування коштів ДФРР на ті об’єкти, які необхідно здати в експлуатацію цьогоріч. Дієва співпраця Президента, Уряду, обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування формують партнерські відносини задля якісного результату впровадження цього проекту», – переконана Марія Савка.

Обговорювали також питання продовження терміну додаткового прийому проектів до 8 вересня для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.