Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

У ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ УСПІШНО РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ “АУДІОГІД “ХРЕСНА ДОРОГА” С. ПОГОНЯ”

У ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ УСПІШНО РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ “АУДІОГІД “ХРЕСНА ДОРОГА” С. ПОГОНЯ”

10 жовтня 2020 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Христина Попадинець та представники сектору проектів і програм розвитку місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради взяли участь в урочистому відкритті та посвяті електронних аудіогідів для Хресної дороги на території Погінського монастиря Успіння Матері Божої в селі Погоня.

АУДІОГІД 01

АУДІОГІД 05

Проект-переможець Тисменицької районної ради, ініційований головою районної ради Тетяною Градюк для розвитку релігійного туризму на Тисмениччині, втілено в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати-Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей.

аудіогід 09

Настоятель монастиря Роман Мельник та отець Никодим Гуралюк освятили встановлені аудіогіди та подякували Тетяні Градюк і Тисменицькій районній раді за підтримку і сприяння в розвитку духовно-паломницького центру, вагому дольову участь у створенні комфортних умов перебування прочан і паломників у монастирі.

АУДІОГІД 07

Загальний бюджет проекту склала понад 150 тисяч гривень. В бюджет включені кошти для закупівлі та встановлення системи “Аудіогід”. Дольова участь районного бюджету в реалізації проекту – 33 тисячі гривень.

Відтепер усі прочани духовно-паломницького центру, проходячи Хресну дорогу самостійно, матимуть можливість прослухати її одною – з трьох мов – українською, німецькою або польською, що значно підвищить рівень релігійного туризму на теренах Тисмениччини.

АУДІОГІД 04