Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

НА ТИСМЕНИЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

НА ТИСМЕНИЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в Україні відзначають День захисника України, День українського козацтва та 78-у річницю створення Української Повстанської Армії.

Урочисті заходи відбулися цього дня на Тисмениччині за участі керівництва району, духовенства, ветеранів УПА, учасників АТО, військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань, воїнів-афганців, жителів району.

DSC_0888

DSC_0893

DSC_0900

До підніжжя пам’ятника Борцям за волю України покладено кошики із живими квітами від керівництва району та міста. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за Україну героїв. Священики відправили панахиду.

DSC_0872

DSC_0885

DSC_0926

DSC_0924

DSC_0905

Сивочолих і молодих захисників України – воїнів УПА та нинішнього українського війська вітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, міський голова міста Тисмениця Степан Сворак, голова районного Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига.

DSC_0945

DSC_0962

Ростислав Нестерак та Тетяна Градюк  вручали спільні грамоти голів районної державної адміністрації та районної ради ветеранам УПА, учасникам АТО, військовослужбовцям за мужність і героїзм у захисті незалежності і територіальної цілісності України.

DSC_0979

DSC_0994

DSC_1002