Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Понад 300 декларацій з метою отримання податкової знижки подано на Тисмениччині

За січень-жовтень 2020 року громадянами Тисмениччини поданоно  344 декларації про майновий стан і доходи за звітний 2019 рік з метою отримання податкової знижки. При цьому задекларована сума до повернення становить 841тис гривень  Про це повідомили в Тисменицькому відділі податків і зборів з юридичних осіб, податків і зборів з фізичних осіб, камеральних перевірок та економічного аналізу ГУ ДПС в Івано-Франківській області

Фахівці зауважили, що найбільшу кількість декларацій  на податкову знижку подали  платники, що мали витрати за навчання- 312 . Наступні за кількістю декларанти, суми витрат на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя заявив 21 декларант.

Додамо, що за аналогічний період минулого 2019 року громадяни Тисмениччини загалом подали  406 декларацій про майновий стан і доходи за 2018 рік, з метою отримання податкової знижки, а задекларована сума до повернення перевищувала 600 тис гривень

Податківці  нагадують, що для отримання знижки за 2019 рік необхідно до  31 грудня поточного року включно подати до податкових органів за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи.

Детальніше про право на отримання податкової знижки громадянами за посиланням https://tax.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-/podatkova-znijka-dlya-fizichnih-osib/.