Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Андрій Бойчук: «Степан Бандера опікувався ідеєю держави, бо тільки українська держава може захистити своїх громадян»

Андрій Бойчук: «Степан Бандера опікувався ідеєю держави, бо тільки українська держава може захистити своїх громадян»

Традиційнo 1 січня у селі Старий Угринів Калуського району, на території історико-меморіального музею Бандери, відбулися урочистості з нагоди відзначення 112-ої річниці від дня народження Прoвідника OУН Степана Бандери. Також урочистості пройшли в місті Івано-Франківську. 

Присутні помолилися за упокій душі Провідника Організації Українських Націоналістів та поклали квіти до пам’ятника С. Бандері.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук звернувся до присутніх з вітальними словами. Він наголосив, що Степан Бандера опікувався саме ідеєю нашої держави, бо тільки українська держава може захистити своїх громадян.

«Основна робота, яка повинна відбуватися всередині країни – це робота, яка об'єднує, а не роз’єднує.Єдність українців забезпечить сталу позицію назовні, повідомлення вільному світові про ті європейські свободи, які ми відстоюємо,» – зазначив Андрій Бойчук.

Вшанували пам’ять відомого земляка, символа національно-визвольного руху також голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Руслан Марцинків, депутати рад різних рівнів, представники органів місцевого самоврядування, учасники АТО/ООС, представники політичних та громадських організацій.

Місцеві пластуни під час заходу в Старому Угринові урочисто передали Вифлиємський вогонь як символ єднання та прийдешніх Різдвяних свят.