Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Андрій Бойчук: Найкраща пам’ять про Героїв Небесної сотні – це розбудова України, за яку вони боролись та про яку мріяли

Андрій Бойчук: Найкраща пам’ять про Героїв Небесної сотні – це розбудова України, за яку вони боролись та про яку мріяли
Сім років тому, 18 лютого, на Майдані у Києві розпочалися найтрагічніші події в новітній історії України. За європейські цінності, прагнення розбудовувати незалежну, демократичну європейську державу сотня Героїв поклали на вівтар України найцінніше – власне життя. У результаті протистоянь на вулицях Інститутській та Грушевського, Кріпосному провулку, у Маріїнському парку та Майдані Незалежності загинули 23 людини, а 509 - отримали тілесні ушкодження.

Буремний відгомін тих подій відчули в усіх куточках України. Адже не було тоді міста, селища чи села, жителі яких не були на Майдані.

Сьогодні представники обласної та міської влади вшанували Героїв, які не побоялися чинити опір тогочасному політичному режиму, та поклали квіти до стіни пам’яті Героїв Небесної сотні біля адмінбудівлі на вулиці Грушевського.

Присутні хвилиною мовчання вшанували наших славних краян - Героїв Майдану Романа Гурика, Сергія Дідича, Ігоря Ткачука, Василя Шеремети, Михайла Костишина, Богдана Калиняка, Ігоря Дмитріва.

«На сьомому році після тих подій Парламент офіційно, на рівні держави визнав Революцію Гідності ключовим моментом українського державотворення, – підкреслив Андрій Бойчук. – Я вітаю це єдноправильне, державницьке рішення, адже тоді ми відстояли наш цивілізаційний вибір – Геть від Москви! І кожен з нас сьогодні продовжує відстоювати цінності, за які боролись тієї зими – європейський вибір України, наша гідність, свобода. Пам‘ятаємо кожного, хто віддав за ці цінності найбільше – своє життя. Щодня працюємо, щоб не змарнувати їхню жертву. Найкраща пам‘ять про Героїв Небесної сотні, захисників України у новітній російсько-українській війні – це не слова, а дія для розбудови України. Держави, за яку вони боролись та про яку мріяли».