Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Символи району

У гербі використано форму щита у вигляді прямокутника із заокругленим нижнім краєм із співвідношенням сторін 3:4 форма герба прийнята за основу з рекомендаціями Українського геральдичного товариства м. Львів. Поле герба розділено на дві частини символічним муром, що свідчить про оборонний характер Тисменицьких земель (вказує на відсутність войовничості). Три зубці цього муру символізують духовну єдність громади. Жовтий і синій кольори герба взяті з українського прапора, що означає за аналогією пшеничний лан у поєднанні з кольором мирного неба.

Елементи герба.

Зображення галки на лівій частині срібного (білого) поля свідчить про приналежність району до земель Галицьких. Виправлена шкіра на праві частині символізує найдревніше ремесло, яким славиться Тисмениччина – вичинка та пошиття виробів із хутра. Колосок, розміщений посередині на синьому тлі, відображає сільськогосподарський характер району.

Прапор Тисмениччини.

Розміри витримано 2:3. Лінія розподілу синього і жовтого кольорів повторює лінію верху оборонного муру, що перекликається із символами малого герба і утворює таким чином візуальну єдність. На тлі державного прапора по центру вписаний герб району.