Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Місцеве самоврядування

СПИСОК

голів та секретарів місцевих рад Тисменицького району

1.Тисмениця                                       

Сворак Степан Дмитрович              

Шкрумида Олег Романович            

 

2-41-78

2-11-26, 2-14-54

2-44-54 факс

2. Єзупіль

Кушнір Ганна Євстахівна               

Кудляк Світлана Дмитрівна           

51-2-16

51-2-21

3. Лисець

Дубницький Віктор Миколайович

Шаламай Галина Михайлівна            

4-11-53

4-11-39

4. Березівка                                       

Вара Олександр Петрович              

Козінчук Руслана Іванівна              

61-4-53

5. Братківці

Федорів Тарас Володимирович     

Петрів Галина Валеріївна               

33-6-17

33-6-54 в-я зв’язку

6. Вільшаниця

Ющишин Володимир Михайлович          

Архамула Наталія Михайлівна      

33-4-44

7. Ганнусівка                                      

Лукашевич Ігор Ігорович                

Лехан Оксана Іванівна                     

40-2-49

8. Добровляни                                  

Кашуба Петро Миколайович         

Проців Марія Василівна                 

32-4-34

9. Довге                                                

Червак Роман Іванович 

Пристайко Світлана Павлівна 

31-2-81

10. Драгомирчани                              

Дем’янів Степан Степанович         

Маланчук Галина Богданівна         

4-16-71факс

74-30-76 м.

74-30-72 м.

11. Клубівці                                          

Рекетчук Богдан Іванович              

Пронюк Марія Іванівна                  

31-7-01

12. Козина

Мощовська Анна Євгенівна          

Легета Марія Миколаївна              

51-2-28

13. Колодіївка

Веркалець Юрій Михайлович       

Соколовський Василь Іванович          

32-4-44

14. Липівка

Гураль Ігор Романович                                                                                 

Попович Оксана Василівна            

33-6-84

15. Майдан                                          

Зелінська Марія Дмитрівна             

Антоняк Марія Романівна                                                                        

42-6-21

16. Марківці

Буртик Іван Васильович                 

Коновейчук Христина Богданівна 

35-2-21

17. Милування                                    

Татарин Марія Василівна               

Водніцька Світлана Олександрівна

31-3-37

18. Нові Кривотули                           

Мантуляк Михайло Іванович

Заник Марія Володимирівна          

36-2-17

19. Підлужжя                          

Бурачок Володимир Васильович   

Стойко Ярина Іванівна                    

32-2-32факс

50-31-00 м.

20. Підпечери                           

Довженко Ярослава Дмитрівна       

Коростіль Наталія Василівна           

2-40-95

32-2-42

 

21. Побережжя                       

Іванків Леся Степанівна                      

Кабан Володимир Володимирович  

40-2-45факс

22. Посіч                                   

Витвицька Галина Романівна            

Федій Галина Михайлівна                 

74-36-60 м.

 

23. Пшеничники                      

Тимчук Дмитро Євгенович                

Петелюк Галина Миколаївна              

38-2-45

24. Радча                                                  

Вацеба Василь Михайлович                

Ярчук Ярослава Ярославівна             

46-2-16

 

25. Рибне

Ісаків Василь Григорович                  

Качкан Віра Ярославівна                   

 

47-2-28факс

26. Рошнів                                

Бідочко Богдан Ярославович             

Григорович Тамара Василівна           

31-2-60

27. Слобідка                            

Мельник Андрій Григорович            

Дутчак Лариса Іванівна                      

35-2-35

28. Старі Кривотули             

Назарук Володимир Миколайович    

Паневник Тетяна Михайлівна             

36-3-41факс

36-2-48

 

29. Старий Лисець                  

Лущак Анатолій Романович               

Матієшин Галина Михайлівна           

45-2-43факс

 45-2-49

30. Стебник                                             

Портецька Ірина Михайлівна              

Романишак Христина Михайлівна    

4-11-38факс

31. Стриганці                                         

Максимів Андрій Миколайович        

Пташник Олександра Богданівна       

31-2-16

31-2-34 в-я зв’язку

32. Узин                                    

Шалаута Оксана Олегівна                  

Леськів Софія Юріївна                       

32-4-45факс

33. Хом’яківка                                        

Гретчук Тетяна Василівна                    

Яцків Марія Василівна                                

38-2-84

34. Черніїв                                      

Грейда Богдан Дмитрович                   

Приймак Христина Мирославівна                             

61-9-19

61-4-30

61-5-49факс

35. Чорнолізці                         

Збіглей Антон Павлович                    

Юречко Оксана Миколаївна              

34-2-16

36. Чукалівка                           

Курій Михайло Мирославович           

Влашин Іван Миколайович                

46-2-26

46-2-48 ФАП

Загвіздянська ОТГ

Ружанський Володимир Васильович  

Шкаврітко Дмитро Петрович             

 

44-2-38факс

 

Угринівська ОТГ                               

Вівчаренко Мирослав Васильович        

Токар Марія Михайлівна                    

49-2-18

49-2-22факс

2-11-67

 

Ямницька ОТГ                               

Крутий Роман Анатолійович             

Проценко Юрій Володимирович      

  53-2-17факс

58-37-74 м.