Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисмениччина підтримала військовослужбовців із Криму

Тисмениччина підтримала військовослужбовців із Криму

У силу тих подій, які зараз відбуваються у Криму, вся Україна прикута до екранів телевізорів та новин із інтернету. Доля Криму не залишає байдужим нікого, а особливо доля громадян України загалом та військовослужбовців зокрема.

Серед усіх військових частин, які заблоковані російськими окупантами, є і підшефна Тисменицького району військова частина А 4591 (м. Севастополь), командиром якої є Гончар Генадій Михайлович. гончар 1

Безумовно, у такий тяжкий час для українських військових, які дислокуються в Криму, жителі нашого району не могли залишити їх на одинці із агресорами. Тому було зорганізовано збір матеріальної допомоги для військової частини. Всього, станом на 13 березня 2014 року, з району у в/ч А4591 було надіслано кошти у сумі 39940 грн. Долучились до збору коштів працівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, депутатський корпус та працівники виконавчого апарату районної ради, Тисменицький районний штаб національного спротиву, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади, підприємства, установи та організації району.

Усі люди, які причетні до збору коштів, готові і надалі допомагати військовим, які не зрадили присязі на вірність українському народу. Тисменичани надіються на мирне вирішення конфлікту, але якщо буде така потреба, то вони готові стати на захист територіальної цілісності та суверенітету України.