Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали до постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 213 «Про забезпечення тимчасового проживання сімей, які переселилися з Автономної республіки Крим та м.Севастополя»

З метою посилення соціального захисту сімей, які переселилися з Автономної республіки Крим та м.Севастополя Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 №213, якою передбачено надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися, у санаторно- курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках та готелях (далі - грошова допомога).

Фінансування витрат, пов’язаних з наданням грошової допомоги, здійснюється за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету згідно з Порядком використання коштів резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім'ям, які переселилися.

Грошова допомога надається всім категоріям сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, у тому числі сім'ям військовослужбовців.

Для отримання грошової допомоги член сім'ї, яка переселилася з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, подає місцевому органові виконавчої влади або органові місцевого самоврядування за місцем тимчасового проживання:заяву про надання грошової допомоги за формою згідно з додатком; ксерокопії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації кожного члена сім'ї та ксерокопії свідоцтв про народження дітей.

Рішення про призначення грошової допомоги приймається відповідним місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування в установленому порядку за результатами розгляду заяв про надання грошової допомоги.

Грошова допомога надається кожній сім'ї, яка переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, з розрахунку до 75 відсотків вартості проживання на добу, але не більш як 200 гривень на кожного члена сім'ї.

Грошова допомога виплачується шляхом її безготівкового перерахування органами, визначеними в установленому порядку, на рахунки санаторно-курортних і оздоровчих закладів, закладів та установ соціального захисту населення, а також гуртожитків та готелів.

Інформація щодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися, у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках та готелях (далі - грошова допомога).

Заява про надання грошової допомоги на тимчасове проживання