Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Про конкурс дитячої творчості у 2015 року «Майбутнє країни - у мріях дитини»

23.02.2015 Тисменицька ОДПІ

Фахівці  Тисменицької ОДПІ запрошують учнів Тисменицького та Тлумацького районів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості під егідою Державної фіскальної служби України – «Майбутнє країни - у мріях дитини».Конкурс покликаний сприяти формуванню економічної грамотності та податкової культури у підростаючого покоління.

Наразі проходить перший етап конкурсу, який відбувається на районному рівні і триватиме до квітня 2015 року. Участь у ньому можуть взяти  дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів:


І категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 9-11 років;

ІІ категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 12-15 років.

Для участі у конкурсі приймаються індивідуальні творчі роботи за трьома напрямками: художні твори (малюнки), комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Тематика робіт: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.

Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року.

Роботи на конкурс потрібно подавати до Тисменицької ОДПІ  Головного управління ДФС у Івано – Франківській  області (м. Тисмениця, вул Галицька,15 Центр обслуговування платників податків зал №2) за місцем проживання.  Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті ДФС.