Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Доставлено автомобіль та іншу допомогу одному із підрозділів 24 бригади ЗСУ

Доставлено автомобіль та іншу допомогу одному із підрозділів 24 бригади ЗСУ

Минулого тижня заступник голови Тисменицької районної ради Руслан Фармус і заступник керівника апарату РДА Володимир Цапай доправили в зону АТО гуманітарну допомогу, яку надали польські партнери Тисменицького району із ґміни Стшельце Опольське. Кошти на паливо та інші транспортні витрати передали представники української діаспори в Італії.

Дана допомога доставлена 5 роті 2 батальйону 24 окремої механізованої бригади ЗСУ. Зокрема було передано позашляховик LandRover, генератор Honda 3600, теплі речі, берці, дощовики, побутову хімію та продукти харчування.

Отримавши допомогу від Тисмениччини, бійці підрозділу висловили щиру подяку усім, хто перебуваючи у тилу, не забуває про військових та намагається їм допомогти у вирішенні тих чи інших проблем.

IMG_0929

Велику радість серед учасників АТО викликав пакунок із листами та малюнками від учнів Тязівської ЗОШ. Хлопці з особливою увагою розглядали щирі роботи дітей і з впевненістю говорили, що перемога буде за нами, адже ми маємо підростаюче покоління, заради якого потрібно боротись  і перемагати.