Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

У Тисменицькій ОДПІ визначили переможців І етапу конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»

21.04.2015

Чотири переможці першого етапу конкурсу дитячої творчості  - це обдаровані учні  загальноосвітніх шкіл Тисменицького району, майстерність яких оцінювало компетентне журі.


«Мета нашого конкурсу – виховати сумлінних платників податків. Це відповідальне завдання, адже це й зміна ментального сприйняття податків, які будуть справлятися на потреби держави.  Саме змалку, коли свідомість тільки формується, а загальнолюдські цінності набувають перших обрисів у очах дитини, її значно легше навчити дотримуватись податкової культури. Проведення цього заходу є вкрай важливим для фіскальної служби, адже сприяє вихованню в юних українцях податкової культури», - зазначила в. о. начальника Тисменицької ОДПІ Ганна Захаріїв.

Нагадаємо, що конкурс започаткований Державною фіскальною службою України з метою виховання культури сумлінного платника податків та ознайомлення школярів з професією фахівця податкової та митної справи.

Протягом січня-квітня 2015 року Тисменицькою  ОДПІ проводився перший етап  конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини» серед дітей віком від 9 до 15 років. Від навчальних закладів Тисменицького  району було представлено 163 учнівські роботи.  Конкурсанти змагались між собою за двома напрямками: художні твори та літературні твори.

Переможцями районного етапу конкурсу конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини» стали:

- в номінації «Художні твори»:

учень  Одаївської ЗШ Сергій Шешурак з роботою «Мій край»,

учень  Драгомирчанської ЗШ Віктор Гулян з роботою «Моя Батьківщина»

- в номінації «Літературні твори»:

учениця Поберезької ЗШ Бойко Оксана з роботою «Я люблю свою країну»

учениця Підпечерівської ЗШ Ярина Федоренко з роботою «До Небесної Сотні»

Роботи переможців районного етапу конкурсу передані на розгляд журі регіонального рівня. За підсумком проведення  конкурсу дитячої творчості автори кращих робіт будуть нагороджені дипломами та подарунками.