Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Тисменицької районної державної адміністрації «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок неоформлення правовстановлюючих документів на землю т

Відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України,законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про оренду землі», Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284, розпорядження районної державної адміністрації від 16.04.2015 № 157 «Про затвердження плану діяльності районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік» районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування місцевим бюджетам збитків, заподіяних внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на землю та неодержання плати за землю на території Тисменицького району».

Зауваження та пропозиції від громадян, підприємств, установ та організацій, суб’єктів господарювання, галузевих профспілкових та громадських організацій, виконавчих комітетів сільських, селищних, міської рад, органів місцевого самоврядування приймаються протягом 30 календарних днів у письмовому (та/або електронному) вигляді управлінням економіки районної державної адміністрації (вул. Галицька, 21, м. Тисмениця, каб. 216, e-mail: ekonomiks@tsm.if.gov.ua).