Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відповідальність починається з мене

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №  508 від 10.11.2015р. «Про проведення на території району у 2015 році Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в районі проходить акція із затвердженими відповідними заходами та залученням відповідальних осіб з метою пропаганди і утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.сайт магазини 4

сайт магазини 1

В рамках акції проводилися патрулювання торговельних точок, які реалізовують алкогольні та тютюнові вироби з інструктуванням та роз’яснювальними бесідами з продавцями на предмет обов’язкової перевірки віку покупців і санкцій за такі порушення. Рейди-перевірки відбулися у м.Тисмениця, с-щі Єзупіль, с-щі Лисець та інших населених пунктах району за участі працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом у справах молоді та спорту, службою у справах дітей, сектора кримінальної міліції у справах дітей Тисменицького РВУМВС, відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, управління економіки райдержадміністрації.

сайт магазини 3

сайт магазини 2

В рамках акції 10 травня 2015 року відбулася першість району серед юнаків та дівчат з боротьби самбо та дзюдо.

27 травня 2015р. аналогічні спортивні змагання з настільного тенісу, шахів, шашок присвяченого Дню захисту дітей, серед вихованців Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи та загально - освітніх шкіл району. В чемпіонаті району змагалися понад 60 спортсменів різних вікових категорій. За 1, 2, 3 місця з різних видів були нагороджені цінними подарунками, медалями та грамотами.

сайт Змагання 2

сайт Змагання 1

У приміщенні Тисменицької школи вихованці ДІЛ «Сузір’я» та працівники відділу молоді і спорту РДА організували та провели інформаційно-просвітницькі заходи в рамках акції «Відповідальність починається з мене».

сайт Нагорняк

сайт Нагорняк 2