Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «НЕ СІДАЙ ЗА КЕРМО В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ»

ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «НЕ СІДАЙ ЗА КЕРМО В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ»

В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відділом у справах молоді та спорту районної державної адміністрації спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділенням ДАІ з обслуговування Тисменицького району при УДАІ в області за участі старшокласників Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів 17 вересня проведено захід «Не сідай за кермо в нетверезому стані».

Головною метою профілактичної акції було проведення роз’яснювальної роботи з підвищення рівня обізнаності водіїв щодо неприпустимості керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, звернення уваги водіїв на загрозу, яку несе за собою водіння у нетверезому стані, нагадування про передбачені чинним законодавством покарання.

Перед тим, як випити будь-який алкогольний напій та сісти за кермо, слід згадати, що твоя чарка може коштувати комусь життя. На цьому наголошували учасники акції – начальник та головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Дзудзило і Лілія Протас, працівники служби ДАІ Іван Огринчук, Михайло Бойко та десятикласники Василь Шкромида, Руслан Теличкан.

Протягом дня працівники ДАІ зупиняли водіїв різних транспортних засобів та наголошували на неможливості водіння напідпитку, за що законом передбачено покарання – штраф або вилучення транспортного засобу, а школярі вручали їм інформаційні довідки. 

DSC_1097

Детальніше тут