Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вільний час для творчості, а не для шкідливих звичок

Вільний час для творчості, а не для шкідливих звичок

1 грудня 2015 року у Тисменицькому районному будинку дитячо-юнацької творчості відбулася зустріч працівників відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації із вихованцями гуртків на тему: «Вільний час для творчості, а не для шкідливих звичок».

Захід проходив у формі бесіди. Із талановитими дітьми спілкувалася головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Лілія Протас. Вона розповіла про шкідливий вплив алкоголю та тютюну на дитячий організм і звернула увагу учнівської молоді на ведення здорового способу життя. Крім того, працівник відділу РДА розповіла про районну премію «Обдаровані діти Тисмениччини». Вона є найвищою в районі відзнакою для підтримки обдарованих дітей, які проживають та навчаються на території Тисменицького району. Премію присуджують дітям, які досягають високих успіхів у навчанні, творчості та спорті. Окрім присвоєння звання «Лауреат премії «Обдаровані діти Тисмениччини», Диплома та нагрудного знака лауреата, переможцям виплачується грошова винагорода або цінний подарунок. Цьогоріч, три переможці премії отримали по пять тисяч гривень. Відтак, для дітей є хорошим стимулом добре вчитися та розвивати свої таланти. А для цього, звісно, необхідно вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, витрачати вільний від уроків час на творчість, а не на шкідливі звички.

Продовжила тему директор Тисменицького БДЮТ Ольга Голійчук. Керівник відзначила відмінні результати вихованців гуртків навчально-виховного закладу та підкреслила, що діти, які займаються творчість, розвивають даровані Богом таланти, мають значно більше шансів стати успішними і шанованими у суспільстві.

сайт 09121501