Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вічні цінності життя

Вічні цінності життя

7 грудня 2015 року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» у приміщенні Тисменицької районної бібліотеки відбулася зустріч працівників відділу справах молоді та спорту РДА,  працівників бібліотеки з учнями Тисменицької спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів на тему: «Вічні цінності життя».

В ході проведення заходу головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Лілія Протас наголосила, що однією з вічних соціальних тем є здоровий спосіб життя, боротьба з шкідливими звичками.  Сучасна молодь вкрай неграмотна в питанні здорового способу життя. Наркоманія, паління, вживання алкоголю, токсикоманія – часто це вбачається кращим дозвіллям серед певної частини юнаків і дівчат. Тому треба формувати у молодих користувачів уявлення про те, що здоров'я значною мірою залежить від нас самих, пропагувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров'я.

Одним із основних напрямків роботи районної бібліотеки з молоддю є активна популяризація літератури  про здоровий спосіб життя, профілактику шкідливих звичок. Чимало зусиль докладають бібліотечні працівники для пропаганди в молодіжному середовищі літератури, спрямованої на популяризацію здорового способу життя, попередження і подолання наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДу. Ці заходи носять інформаційний, пізнавальний та дискусійний характер. Під час їх проведення молодь має можливість висловити свою думку, поставити запитання і отримати відповіді на них – наголосила заступник директора бібліотеки по роботі з дітьми Оксана Савчук.