Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

«Кубок НФК «Ураган»

«Кубок НФК «Ураган»

19-20 березня 2016 року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та Ямницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання районного шкільного турніру з футзалу на «Кубок НФК «Ураган».

Загальна чисельність команд, заявлених на участь в Турнірі, – 17. Змагання Турніру проходять в 2 зонах та 4 групах. Організатори та координатори змагань – відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту Тисменицької районної державної адміністрації.

Невід’ємним елементом спортивного свято стала церемонія урочистого відкриття, що включала вихід команд під звуки Козацького маршу, підняття Державного Прапора, спільне виконання Державного Гімну України, вшанування пам’яті борців за волю країни, вітальні слова представників районної влади.

В ході запеклих і безкомпромісних футзальних баталій визначилися 3 переможці-півфіналісти – Клубовецька, Загвіздянська та Братковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів. Четвертий півфіналіст визначиться 27 березня у Ямниці.      Хороший настрій, заряд спортивної енергії, налагодження дружніх контактів між школами – ось чим відзначилися ці змагання. Тож хай переможе найкращий, адже переможець районного турніру здобуде для свого навчального закладу 40 тисяч гривень на розвиток фізкультурно-спортивної бази.

DSC_0030