Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

„In love with e dance”

„In love with e dance”

13 лютого 2016 року в рамках акції «Відповідальність починається з мене» у приміщенні Тисменицького міського центру культури та дозвілля «Відродження» у м. Тисмениця відбувся Кубок спортивно-бального танцю дитячої творчості «Inlovewithedance».

Це відкритий мистецький захід, що проводився відповідно до календарного плану культурно-спортивних та оздоровчих заходів Тисменицького району на 2016 рік з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей району, забезпечення їх участі у культурно-мистецьких заходах, розвитку творчих здібностей дітей і підлітків.

L4

Організаторами фестивалю-конкурсу виступили відділ молоді та спорту Тисменицької районної державної адміністрації та Клуб спортивного танцю «СТАРДЕНС».

L3

Учасниками танцювального конкурсу були діти та молодь віком від 6 до 16 років. Переможців визначало компетентне журі у кожній віковій категорії за загальним підрахунком балів. Призерів конкурсу нагороджено дипломами та пам’ятними призами за рахунок відділу у справах молоді та спорту Тисменицької районної державної адміністрації.

L2