Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

18 березня в рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» відбулася нарада за участі працівників відділу молоді та спорту, служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учасники зібрання обговорили питання залучення громадськості до ряду акцій та проектів, серед яких - із благоустрою, контролю над прилеглою територією у вечірній час та сприяння профілактиці можливого правопорушення, попередження продажу алкоголю неповнолітнім тощо.

Довідково

З метою попередження негативних явищ у молодіжному середовищі на даний час в районі проходить щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція щодо пропаганди здорового життя «Відповідальність починається з мене».

Тисменицькою районною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 10.11.2014 року № 508 «Про проведення на території району Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Документом затверджено робочу групу, до складу якої входять працівники відділу молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей РДА, управління економіки РДА, центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Тисменицького РВ УМВС України в Івано-Франківській області, Лисецької ЦРЛ, а також графіки обстеження патрулювання торгових точок і проведення інструктажу продавців на предмет обов’язкової перевірки віку покупця.