Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Працівники Тисменицької РДА та Тисменицької районної ради підтримали національні традиції та прийшли на роботу у вишиванках

Працівники Тисменицької РДА та Тисменицької районної ради підтримали національні традиції та прийшли на роботу у вишиванках

Сьогодні, 19 травня, працівники Тисменицької районної державної адміністрації, Тисменицької районної ради, структурних підрозділів Тисменицької райдержадміністрації прийшли на роботу у вишиванках. Так держслужбовці та посадові особи представницької влади Тисмениччини підтримали Всеукраїнську акцію «День вишиванки».

Вишиванки одягнули голови районної державної адміністрації Іван Семанюк та районної ради Роман Крутий, увесь керівний склад районної держадміністрації та районної ради, службовці, які працюють у відділах апарату РДА, структурних підрозділах районної влади, посадові особи виконавчого апарату районної ради.

Ініціювали відзначення Всесвітнього дня вишиванки у районі керівники Тисмениччини. Напередодні свята вони запропонували підлеглим з’явитися на своїх робочих місцях у етнічному національному одязі. В такий спосіб колектив влади району не просто вшанував традиції та один із символів українського народу, але й об’єднався із сотнями інших трудових колективів по всій Україні та у світі, які також цього робочого дня залюбки працювали в національних українських строях.

Вишиванки 02

 Вишиванки 03

Изображение 018

DSC_0709

DSC_0798

DSC_0784

Изображение 008

Изображение 005

DSC_0745

DSC_0732

DSC_0908

DSC_0728

DSC_0753

DSC_0907

DSC_0900

Вишиванки 228

Изображение 050

Вишиванки 242

Вишиванки 347

Вишиванки 258

Вишиванки ТЦ

Вишиванки 233

DSC_0769


Довідково

Всесвітній день вишиванки – є міжнародним святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Його відзначають щорічно у третій четвер травня.